0(462) 523 22 60
Kurumsal

15 yılık tecrübesi ve gıda geleneği ile Trabzon`da kurulu 6.500 m2 kapalı alana sahip üretim tesisinde Türkiye`nin seçkin kuruyemiş markalarından biri olan Çıt Çıt Kuruyemiş, 20 ana bayi ve 20 tali bayiye, uzman kadrosu ve geniş servis araç filosu ile dünya standartlarında bir hizmet vermektedir. Yüksek üretim teknolojisi, modern ve sağlıklı ambalajlama sistemi ile el değmeden ambalajlanan ürünler, ulaştığı her bölgede tüketicilerin takdirini toplayarak tercih edilir duruma ulaşmıştır.

Bununla birlikte başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesine ve Hollanda’ da kurmuş olduğu şubesiyle de Hollanda ve komşu ülkelere ihracat yapmaktadır.

Enerjik, katılımcı, insanlara ve çevreye saygılı bir üretim ve satış başarısını; planlı, sistemli, ciddi ve disiplinli çalışmaları ile pekiştirerek bugünlere gelmiş olan ÇIT ÇIT KURUYEMİŞ, yeni ambalaj tasarımlarının ve ürün konseptlerinin yaratılması için AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.

Globalleşen iş hayatında; sorumluluk ve ekip bilinci gelişmiş, tecrübeli, eğitimli, iletişimi ve motivasyonu kuvvetli personeli ile insan sağlığına duyarlı, teknolojiyi takip eden üretim sistemi ve kalite anlayışı ile sektörde ulusal ve uluslararası alanda lider firmalardan biri olmak vizyonu ile hareket eden Çıt Çıt Kuruyemiş misyonu;